Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,
již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Akce Dvorany 2023

Zveme vás do Květuše na americké a skotské country tance. V něčem si jsou podobné, v něčem se liší. 

Tentokrát vás zveme do Květuše na společenské tance 19. století. Protože se jedná o párové tance, je nutné se hlásit pouze jako celý taneční pár. Na programu jsou jak historické čtverylky, tak i valčíky a polky.

Americké párové tance. Jak je z názvu zřejmé, bez párů se tento víkend neobejdeme. Hlaste se proto jako celé páry. Pokud byste rádi jeli a nikoho do páru nemáte, pošlete nám e-mail, třeba se nám ozve i někdo další a budete moci tančit spolu. 

Je to neuvěřitelné, ale naše letní škola slaví 30 let! Děkujeme, že tančíte s námi. Po dvou letech se vracíme opět do hotelu Kořínek v Jizerských horách. 

Závěr léta pro ty, kteří se nemohou dočkat nové taneční sezóny. 

Závěr léta pro ty, kteří se nemohou dočkat nové taneční sezóny. Tančíme od středy do neděle a tentokrát k nám na návštěvu přijede známý caller David „Medvěd“ Dvořák a společně s Jitkou Bonušovou vás budou bavit ve stylu country tanců. 

Vše bude jak znáte z předchozích Silvestrů. Sportovní centrum Žinkovy jsou naším osvědčeným místem a tak pojedeme opět tam.

Pro pražské tanečníky jsme v roce 2020 připravili novou akci – Tančírnu v Iljovně. Bohužel, díky pandemii se nepodařilo ani pořádně začít. Letos je situace lepší a proto Tančírnu otevíráme. Tančírna je určena pro ty tanečníky country tanců, kteří se rádi učí i jiné, složitější tance a mají zájem takové tance pravidelně opakovat. Podívejte se na program pro rok 2022.

Zanechte nám komentář na našem Facebooku.

Přihlášením se na některou z našich akcím vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Podrobnosti najdete zde.

Začínáme 4. října 2023.  Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pro zobrazení na mapy.cz klikněte zde.

Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 700 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 80 Kč.

Těšíme se na vás.

 

tanecni

Kurz country tanců pro pedagogy

Kurz je určen pedagogům základních škol, základních uměleckých škol a center volného času. Kurz je akreditován v rámci vzdělávacích programů MSMT – 21308/2020-2-472.

Více informací ZDE.