Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,
již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Akce Dvorany 2023

Zveme vás do Květuše na americké a skotské country tance. V něčem si jsou podobné, v něčem se liší. 

Tentokrát vás zveme do Květuše na společenské tance 19. století. Protože se jedná o párové tance, je nutné se hlásit pouze jako celý taneční pár. Na programu jsou jak historické čtverylky, tak i valčíky a polky.

Americké párové tance. Jak je z názvu zřejmé, bez párů se tento víkend neobejdeme. Hlaste se proto jako celé páry. Pokud byste rádi jeli a nikoho do páru nemáte, pošlete nám e-mail, třeba se nám ozve i někdo další a budete moci tančit spolu. 

Je to neuvěřitelné, ale naše letní škola slaví 30 let! Děkujeme, že tančíte s námi. Po dvou letech se vracíme opět do hotelu Kořínek v Jizerských horách. 

Závěr léta pro ty, kteří se nemohou dočkat nové taneční sezóny. 
Potančení je zrušeno, prosíme nepřihlašujte se. 

Závěr léta pro ty, kteří se nemohou dočkat nové taneční sezóny. Tančíme od středy do neděle a tentokrát k nám na návštěvu přijede známý caller David „Medvěd“ Dvořák a společně s Jitkou Bonušovou vás budou bavit ve stylu country tanců. 

Vše bude jak znáte z předchozích Silvestrů. Sportovní centrum Žinkovy jsou naším osvědčeným místem a tak pojedeme opět tam.

Pro pražské tanečníky jsme v roce 2020 připravili novou akci – Tančírnu v Iljovně. Bohužel, díky pandemii se nepodařilo ani pořádně začít. Letos je situace lepší a proto Tančírnu otevíráme. Tančírna je určena pro ty tanečníky country tanců, kteří se rádi učí i jiné, složitější tance a mají zájem takové tance pravidelně opakovat. Podívejte se na program pro rok 2022.

Zanechte nám komentář na našem Facebooku.

Přihlášením se na některou z našich akcím vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Podrobnosti najdete zde.

Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pro zobrazení na mapy.cz klikněte zde.

Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 700 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 80 Kč.

tanecni

Kurz country tanců pro pedagogy

Kurz je určen pedagogům základních škol, základních uměleckých škol a center volného času. Kurz je akreditován v rámci vzdělávacích programů MSMT – 21308/2020-2-472.

Více informací ZDE.