Taneční centrum Květuš

Milí tanečníci,
taneční škola Dvorana vybudovala taneční centrum „U Jasana“ v obci Květuš v jižních Čechách. Po několika letech budování je bývalý statek přetvořen na místo, kde můžete pořádat svoje soustředění buď víkendové, nebo i týdenní. K dispozici je ubytování, taneční sál, vybavená kuchyň a dost místa pro parkování. Prostory jsou primárně určeny pro taneční soubory, jiné využití je také možné, záleží na dohodě. Těším se na setkání v Květuši.

Jitka Bonušová

Ubytování v Květuši

Pokoje v chalupě

V chalupě jsou k dispozici 3 čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Postele jsou kompletně vybaveny lůžkovinami. Kapacita v pokojích je celkem pro 12 osob.

Dvojitá palanda

V jídelně v přízemí je veliká dvojitá palanda. Zde se pohodlně vyspí 4 osoby. Postele jsou bez lůžkovin a jsou určeny pro spaní ve vlastním spacáku. Lůžkoviny je možné přiobjednat za příplatek 50 Kč/osoba.

Spaní na chodbě v 1. patře

K dispozici jsou 2 rozkládací pohovky, vždy pro dvě osoby. Dále je k dispozici 8 – 10 postelových matrací. Další matrace je možné přidat do pokojů. Pohovky i matrace jsou bez lůžkovin a jsou určeny pro spaní ve vlastním spacáku. Lůžkoviny je možné přiobjednat za příplatek 50 Kč/osoba.

Velký pokoj ve stodole

V patře stodoly je dřevem obložený pokoj s 10 postelemi pro 10 osob. Postele jsou určeny ke spaní ve vlastním spacáku.

Ve vlastním stanu

Pokud vás bude velká skupina a do chalupy se stodolou se nevejdete, můžete si na louce před chalupou postavit vlastní stany.

Sociální zařízení

Pokoje v chalupě mají vlastní sociální zařízení (toaletu a sprchu nebo vanu). Všichni ostatní mají k dispozici sociální zařízení, které je součástí chalupy, ale přístupné je z venku. Je oddělené pro muže a ženy a v každém oddělení jsou 2 záchody a 1 sprcha. Teplá voda je zajištěna bojlerem s obsahem 200 litrů, který se neustále dohřívá.

Obrázky ubytování najdete v galerii.

Stravování

V přízemí chalupy je kompletně vybavená kuchyň, ve které je možné uvařit v podstatě cokoli. Nádobí je dostatek – cca pro 50 osob. Pro uchování potravin jsou k dispozici 2 lednice. Pokud si nechcete vařit sami, je možné objednat jídlo v restauraci v Chyškách “U krtka” nebo v restauraci v Nadějkově. Do obou vesnic se musí dojet autem (2 respektive 4 km). Obchod v Květuši není. Pro potraviny je potřeba dojet do Chyšek – 2 km, kde je samoobsluha s potravinami a pekárna, kde se dá koupit vynikající chléb a pečivo.

Obrázky kuchyně najdete v galerii.

Tancování

Na taneční lekce je určena stodola, která je hned naproti chalupě. Na podlaze je dlažba, vybraná speciálně tak, aby povrch trochu klouzal, ale zase ne moc. Dlažbu jsme volili záměrně, protože se snadněji vyrovnává s klimatickými rozdíly, které zde, hlavně v zimě, panují. Nicméně tento druh dlažby je pro většinu druhů tance zcela vyhovující.

Tančit lze na prostoru 11 x 8 metrů. K tomu je ještě pódium, které má 5 x 2,5 metru.

K dispozici je jednoduché ozvučení (reproduktor s vestavěným zesilovačem o plně dostačujícím výkonu), ke kterému si můžete připojit svůj přehrávač, případně mikrofon. Ve stodole je nainstalované dobré osvětlení, ale není vytápěná.

Obrázky stodoly najdete v galerii.

Ceny

Chalupa s tanečním sálem se pronajímá jako celek.

Cena za víkend je 8000 Kč včetně DPH.
Cena za týden je 16000 Kč včetně DPH.

V ceně ubytování je obsaženo:

V ceně ubytování není obsaženo:

Pro všechny návštěvníky jsou závazné provozní podmínky Květuše. Přečtěte si je prosím.

Květuš 38
399 01 Chyšky – Květuš
okres Písek
Tel: +420 – 608 889 276
E-mail: dvorana@dvorana.cz

Pokud máte o pronájem Květuše zájem, podívejte se nejdříve do kalendáře, zda-li je vámi požadovaný termín volný. Pokud ano, kontaktujte nás prosím na uvedené
e-mailové adrese nebo telefonicky.