Jitka Bonušová

Je absolventkou FAMU a lidové taneční konzervatoře. Jako tanečnice aktivně působí již více než 30 let. Byla členkou tanečních souboru Beseda pod vedením pana profesora Františka Bonuše, členkou a následně vedoucí souboru Country VŠ Praha. Společně s manželem Jasanem Bonušem založili taneční soubor a školu Dvorana, která se specializuje na výuku českých lidových tanců a country tanců.

Kromě českých lidových tanců vyučuje také společenské tance 19. století a americké country tance. Během svého působení jako lektorka vyučovala v USA, Japonsku, Německu, Dánsku, Francii, Itálii a Švýcarsku.

Jan Pumpr

Svoji taneční dráhu začal v roce 1991 jako tanečník souboru Dvorana , který od roku 1995 vede jako jeho vedoucí. Současně působil jako tanečník v souboru lidových písní a tanců Jaro, pana profesora Františka Bonuše. V letech 1996 – 1997 tančil v brněnském souboru Ondráš. Od roku 1998 působí jako lektor taneční školy Dvorana. 20 let vyučuje na soukromé umělecké škole Music Art a externě vyučoval lidový tanec na taneční konzervatoři Taneční centrum Praha.

Kromě českých a moravských lidových tanců vyučuje clogging (americký lidový step), country tance, mexické a skotské tance a společenské tance 19. století. Jako lektor vyučoval v USA, Japonsku, Německu, Francii, Itálii a Švýcarsku.