Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,
již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Akce Dvorany 2020

9.4. - 13.4. Velikonoce v Květuši

Letošní taneční sezónu na Květuši otevřeme již o Velikonocích. Na programu budou převážně country tance, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci. Protože spaní ve stodole ještě nebude možné, kapacita je o to snížená.
Zrušeno!

30.4. - 3.5. Country tance v Květuši

Přijeďte oslavit svátek jara do Květuše. Tančit budeme hlavně country tance a to ve všech možných formacích. Věříme, že počasí již bude teplé budeme moci společně posedět i u táboráku.
Zrušeno!

7.5. - 10.5. Mexické a mezinárodní tance v Květuši

Toto je druhý víkend v řadě kdy můžete být s námi v Květuši. Díky květnovým svátkům si nechceme nechat ujít příležitost tančit v Květuši. Na programu budou mexické tance a lidové tance dalších národů.
Zrušeno!

Nejkrásnější a nejdelší dny v roce. Přijeďte s námi strávit jeden z červnových víkendů. Tančit budeme české a moravské lidové tance, které doplníme párovými tanci z Ameriky. Po večerech budeme zpívat jak v chalupě tak u ohně. Pochopitelně uděláme i nějaký výlet. Pro tuto akci je nutné se hlásit v párech ve kterých budete tančit.
Díky rozhodnutí vlády o uvolnění kulturních akcí, vracíme do původního termínu!

A zase máme před letní školou novou číslici, tentokrát 27! Pojeďte s námi strávit letní dovolenou. V Jizerských horách je krásně a tak kromě tanečních lekcí si užijete i výlety po okolí. Letní škole se vždy zaplní během několik dnů. S registrací tedy dlouho neotálejte.

Protože okolnosti nám znemožnili uskutečnit prodloužený víkend v Květuši, zveme vás na tuto akci v náhradním termínu. Máme pro vás připraveny jak staré (ale i nové) dobré country, tak populární párové tance. Některé tance budeme opakovat, některé budou zcela nové !! Protože náhradní termín je o prázdninách, zveme vás na 4 taneční dny !! Od středy do neděle !!
Nové!

Toto je druhý víkend v řadě, kdy nahrazujeme zrušené jarní akce. Máme pro vás nachystáno mnoho nových tanců a samozřejmě si připomeneme nejoblíbenější starší tance. Počet míst je na Květuši omezen, proto s přihlášením příliš neváhejte.
Nové!

Letošní poslední Květuš bude patřit opět country tancům a bude určena především těm, kteří se již nebudou moci dočkat podzimních tanečních. Těšíme se na vás.
Vyprodáno!

Po dvou letech vás opět zveme na náš taneční festival. Letošní ročník bude výjimečný, protože jsme pozvali ke spolupráci organizaci ECTA, která sdružuje tanečníky a callery z celé Evropy. Hlavním lektorem zůstává David Millstone z USA. Budete se moci také zúčastnit lekcí domácích lektorů. Sobotní večer bude patřit společnému tancování se skupinou Nota Bene. Na letošní ročník očekáváme téměř 100 tanečníků ze zahraničí.
Přesunuto na 15. – 17. října 2021!!

Protože všechny naše jarní akce byly ovlivněny virovou pandemií, rozhodli jsme se nabídnout vám společný Silvestr 2020! Tentokrát nám kalendář nabízí příjezd ve čtvrtek a rovnou skočíme rovnýma nohama do oslav. Sportovní centrum Žinkovy jsou naším osvědčeným místem a tak pojedeme opět tam.
Nové!

Přihlášením se na některou z našich akcím vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Podrobnosti najdete zde.

Country taneční

Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pro zobrazení na mapy.cz klikněte zde.

Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 600 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 70 Kč. Kurz pro začátečníky začal ve středu 2.října 2019 a nováčci mohou do kurzu nastoupit do konce října.

tanecni