Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,
již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Akce Dvorany 2020

Letošní taneční sezónu na Květuši otevřeme již o Velikonocích. Na programu budou převážně country tance, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci. Protože spaní ve stodole ještě nebude možné, kapacita je o to snížená.

Přijeďte oslavit svátek jara do Květuše. Tančit budeme hlavně country tance a to ve všech možných formacích. Věříme, že počasí již bude teplé budeme moci společně posedět i u táboráku.
Vyprodáno!

Toto je druhý víkend v řadě kdy můžete být s námi v Květuši. Díky květnovým svátkům si nechceme nechat ujít příležitost tančit v Květuši. Na programu budou mexické tance a lidové tance dalších národů.

Nejkrásnější a nejdelší dny v roce. Přijeďte s námi strávit jeden z červnových víkendů. Tančit budeme české a moravské lidové tance, které doplníme párovými tanci z Ameriky. Po večerech budeme zpívat jak v chalupě tak u ohně. Pochopitelně uděláme i nějaký výlet. Pro tuto akci je nutné se hlásit v párech ve kterých budete tančit.
Vyprodáno!

A zase máme před letní školou novou číslici, tentokrát 27! Pojeďte s námi strávit letní dovolenou. V Jizerských horách je krásně a tak kromě tanečních lekcí si užijete i výlety po okolí. Letní škole se vždy zaplní během několik dnů. S registrací tedy dlouho neotálejte.

Letošní poslední Květuš bude patřit opět country tancům a bude určena především těm, kteří se již nebudou moci dočkat podzimních tanečních. Těšíme se na vás.
Vyprodáno!

Po dvou letech vás opět zveme na náš taneční festival. Letošní ročník bude výjimečný, protože jsme pozvali ke spolupráci organizaci ECTA, která sdružuje tanečníky a callery z celé Evropy. Hlavním lektorem zůstává David Millstone z USA. Budete se moci také zúčastnit lekcí domácích lektorů. Sobotní večer bude patřit společnému tancování se skupinou Nota Bene. Na letošní ročník očekáváme téměř 100 tanečníků ze zahraničí.

Přihlášením se na některou z našich akcím vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Podrobnosti najdete zde.

Country taneční

Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pro zobrazení na mapy.cz klikněte zde.

Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 600 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 70 Kč. Kurz pro začátečníky začal ve středu 2.října 2019 a nováčci mohou do kurzu nastoupit do konce října.

tanecni