Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,
již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Akce Dvorany 2021

POZOR! Country taneční na Barče jsou do odvolání zrušeny!

Letošní taneční sezónu v Květuši otevřeme již o Velikonocích. Na programu budou převážně country tance, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci. Protože spaní ve stodole ještě nebude možné, kapacita je o to snížená.
Z důvodu pandemie je akce zrušena. Všechny přihlášené budeme kontaktovat.

Přijeďte oslavit svátek jara do Květuše. Tančit budeme hlavně country tance, a to ve všech možných formacích. Věříme, že počasí již bude teplé a budeme moci společně posedět i u táboráku.
Z důvodu pandemie je akce zrušena. Všechny přihlášené budeme kontaktovat.

Tentokrát vás zveme do Květuše na společenské tance 19. století. Protože se jedná o párové tance, je nutné se hlásit pouze jako celý taneční pár. Na programu jsou jak historické čtverylky, tak i valčíky a polky.
Vyprodáno! Přihlásit se můžete již jen jako náhradník.

Po třech letech opět měníme místo a zveme vás do krásného prostředí Jeseníků. Pro nás ze středních Čech je to sice o něco dále, ale na týdenní pobyt se cesta vyplatí. V Jeseníkách je krásně a tak kromě tanečních lekcí si užijete i výlety po okolí. Letní škola se vždy zaplní během několik dnů. S registrací tedy dlouho neotálejte. 

Navazujeme na loňský úspěšný, prodloužený a prázdninový víkend. Máme pro vás nachystáno mnoho nových tanců a samozřejmě si připomeneme nejoblíbenější starší tance. Počet míst je na Květuši omezen, proto s přihlášením příliš neváhejte.

Letošní poslední Květuš bude patřit opět country tancům a bude určena především těm, kteří se již nebudou moci dočkat podzimních tanečních. Těšíme se na vás.

15.10. - 17.10. Country Dance Festival Jasana Bonuše

Country Dance Festival je velkou mezinárodní akcí. Bohužel, díky pandemii, ani letos není účast tanečníků ze zahraničí pravděpodobná. Protože tuto akci musíme plánovat hodně dlouho dopředu, rozhodli jsme se festival ještě o rok posunout. Současně tak uvolníme termín pro festival Obrok, který je určený domácím tanečníkům a věříme, že ten se zorganizovat povede. Pokud je nám známo, letos by měl být ve Strakonicích. Podrobnosti nevíme, až bude festival potvrzený, přidáme sem odkaz na festivalové stránky.
Aktualizováno.

Protože společný Silvestr 2020 nebyl možný, rozhodli jsme se nabídnout vám Silvestr 2021! Vše bude jak znáte z předchozích Silvestrů. Sportovní centrum Žinkovy jsou naším osvědčeným místem a tak pojedeme opět tam.

Pro pražské tanečníky jsme v roce 2020 připravili novou akci – Tančírnu v Iljovně. Bohužel, díky pandemii se nepodařilo ani pořádně začít. Letos je situace lepší a proto Tančírnu otevíráme. Tančírna je určena pro ty tanečníky country tanců, kteří se rádi učí i jiné, složitější tance a mají zájem takové tance pravidelně opakovat. Podívejte se na program pro podzim 2021.

Aktualizováno.

Přihlášením se na některou z našich akcím vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Podrobnosti najdete zde.

POZOR! Taneční jsou do odvolání zrušeny.

Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pro zobrazení na mapy.cz klikněte zde.

Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 700 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 80 Kč.

tanecni

Kurz country tanců pro pedagogy

Kurz je určen pedagogům základních škol, základních uměleckých škol a center volného času. Kurz je akreditován v rámci vzdělávacích programů MSMT – 21308/2020-2-472.

Více informací ZDE.