Taneční škola

Milí přátelé, tanečníci,
již více než dvacet let pro vás připravujeme taneční akce se zaměřením na americké country tance, české lidové tance, společenské tance 19. století a další taneční zajímavosti. Věříme, že společně strávíme příjemné chvíle a že se s námi nejen dobře pobavíte, ale že se také naučíte něco nového.

Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr

Akce Dvorany 2020

9.4. - 13.4. Velikonoce v Květuši

Letošní taneční sezónu na Květuši otevřeme již o Velikonocích. Na programu budou převážně country tance, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci. Protože spaní ve stodole ještě nebude možné, kapacita je o to snížená.
Zrušeno!

30.4. - 3.5. Country tance v Květuši

Přijeďte oslavit svátek jara do Květuše. Tančit budeme hlavně country tance a to ve všech možných formacích. Věříme, že počasí již bude teplé budeme moci společně posedět i u táboráku.
Zrušeno!

7.5. - 10.5. Mexické a mezinárodní tance v Květuši

Toto je druhý víkend v řadě kdy můžete být s námi v Květuši. Díky květnovým svátkům si nechceme nechat ujít příležitost tančit v Květuši. Na programu budou mexické tance a lidové tance dalších národů.
Zrušeno!

Nejkrásnější a nejdelší dny v roce. Přijeďte s námi strávit jeden z červnových víkendů. Tančit budeme české a moravské lidové tance, které doplníme párovými tanci z Ameriky. Po večerech budeme zpívat jak v chalupě tak u ohně. Pochopitelně uděláme i nějaký výlet. Pro tuto akci je nutné se hlásit v párech ve kterých budete tančit.
Díky rozhodnutí vlády o uvolnění kulturních akcí, vracíme do původního termínu!

A zase máme před letní školou novou číslici, tentokrát 27! Pojeďte s námi strávit letní dovolenou. V Jizerských horách je krásně a tak kromě tanečních lekcí si užijete i výlety po okolí. Letní škole se vždy zaplní během několik dnů. S registrací tedy dlouho neotálejte.

Protože okolnosti nám znemožnili uskutečnit prodloužený víkend v Květuši, zveme vás na tuto akci v náhradním termínu. Máme pro vás připraveny jak staré (ale i nové) dobré country, tak populární párové tance. Některé tance budeme opakovat, některé budou zcela nové !! Protože náhradní termín je o prázdninách, zveme vás na 4 taneční dny !! Od středy do neděle !!
Nové!

Toto je druhý víkend v řadě, kdy nahrazujeme zrušené jarní akce. Máme pro vás nachystáno mnoho nových tanců a samozřejmě si připomeneme nejoblíbenější starší tance. Počet míst je na Květuši omezen, proto s přihlášením příliš neváhejte.
Nové!

Letošní poslední Květuš bude patřit opět country tancům a bude určena především těm, kteří se již nebudou moci dočkat podzimních tanečních. Těšíme se na vás.
Vyprodáno!

Pražské tanečníky zveme na novou akci – Tančírnu v Iljovně, která se bude konat každé druhé úterý od 18:00 do 20:00 hodin. Tančírna je určena pro ty tanečníky country tanců, kteří se rádi učí i jiné, složitější tance a mají zájem takové tance pravidelně opakovat.
Do odvolání zrušeno.

Přestože je nám to moc líto, nakonec jsme nuceni letošní festival odložit o rok. Letos, více než jindy, měl být festival mezinárodním setkáním country tanečníků z celého světa. Bohužel, díky špatné situaci Americe tanečníci z USA cestu zrušili, včetně hlavního lektora Davida Millstona. Rozhodli jsme se tedy festival přesunou do nového termínu 15.- 17. října 2021. Alternativa pro české tanečníky – festival Obrok ve Volyni, byl bohužel také zrušen. 
Přesunuto na 15. – 17. října 2021!!

Protože všechny naše jarní akce byly ovlivněny virovou pandemií, rozhodli jsme se nabídnout vám společný Silvestr 2020! Tentokrát nám kalendář nabízí příjezd ve čtvrtek a rovnou skočíme rovnýma nohama do oslav. Sportovní centrum Žinkovy jsou naším osvědčeným místem a tak pojedeme opět tam.
Nové!

Přihlášením se na některou z našich akcím vyjadřujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Podrobnosti najdete zde.

Country taneční

Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pro zobrazení na mapy.cz klikněte zde.

Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 600 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 70 Kč.

Aktuálně jsou taneční kurzy zrušeny. O jejich znovuotevření vás budeme informovat. 

tanecni